Titanium
Produkty
Kontakt
Facebook
Kontakt
Produkty
Titanium
logo TITANIUM
W celu prawidłowego wyświetlenia systemu, prosimy zaktualizować wersję przeglądarki.
Zaktualizuj przeglądarkę

Oferta na wdrożenie

02. Oferta

Platforma programistyczna Titanium jest podstawą do budowania spersonalizowanych, funkcjonalnych i przyjaznych dla użytkownika rozwiązań IT. Takim rozwiązaniem jest aplikacja, która centralizuje procesy, zapewnia szybką wymianę informacji i umożliwia analizę funkcjonowania Twojej firmy. Kluczem do zbudowania niezawodnego narzędzia jest przede wszystkim dialog, analiza wymagań, a co za tym idzie odpowiedź na indywidualne potrzeby klienta.

Grupa Celerise gwarantuje kompleksowe usługi wdrożeniowe, dzięki temu rola klienta ogranicza się jedynie do podejmowania decyzji. Dysponujemy pełną infrastrukturą techniczną umożliwiającą zlokowanie tworzonej aplikacji. Niwelujemy w ten sposób koszty organizacji środowiska technicznego i zapewniamy aktywną opiekę serwisową. Bezcennym i miarodajnym efektem współpracy jest rekomendacja i zadowolenie klienta, które świadczy o najwyższej jakości oferowanych usług, bazujących na platformie Titanium.

Etapy wdrożenia aplikacji krok po kroku

01.

Analiza
wymagań

02.

Diagnoza
potrzeb

03.

Projekt
aplikacji

04.

Personalizacja
TITANIUM

05.

Testy
akceptacyjne

06.

Wdrożenie
aplikacji

07.

Szkolenie
użytkowników

08.

Opieka
powdrożeniowa

Twórcą i właścicielem platformy jest logo Celerise CELERISE Sp. z o.o. +48 22 486 31 89 kontakt Celerise Copyright © 2016 Celerise Sp. z o.o. All rights reserved.